Jdi na obsah Jdi na menu
 


Božští koně

2. 10. 2012

Ametyst je božský kůň, díky kterému Vám přiletí UFO krátce poté, co ho uložíte ku spánku. Nejšťastnějšímu hráči přinese diamant, ti ostatní obdrží růstový bod. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Ametyst je neprodejný a nedá se rozmnožovat.

Nefrit Vám dá diamant pokaždé, když se probudí s dovedností alespoň o jeden bod větší (nebo stejnou) než 0. V praxi to znamená, že pokud se Nefrit probudí se třemi dovednostmi vyššími nebo rovnajícími se 0, dostanete 3 diamanty. Jeho dovednosti mohou být i záporné a nemohou být navýšeny diamanty. Je neprodejný a nedá se rozmnožovat.

Perla je božský hřebec. Pokaždé, když se zúčastní lekce, existuje pravděpodobnost, že jeho majitel nalezne diamant. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Je neprodejný a nedá se rozmnožovat.

Ruby každé narozeniny vydělá majiteli 5 diamantů. Jelikož stárne po měsíci (díky Vodě mládí), za 24 dní Vám vydělá 10 diamantů, což je jako 1 pas. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Ve dnech, kdy Ruby nevydělává diamanty o malý kousíček povyroste. Ruby je neprodejný a nedá se rozmnožovat.

Safír Vás po probuzení požádá, abyste ho navštívili na stránce jiného hráče. Pokud ho poslechnete, každý sudý den Vám dá diamant a každý lichý 1000 equus. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Safíra nelze prodat, ale může se rozmnožovat s božskou klisnou Smaragd (avšak pouze jednou) a jejich potomkem je Topaz.

Smaragd je božská klisna, je možno ji připustit božským hřebcem Safír. Jejich potomkem je Topaz. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Smaragd nelze prodat.

Topaz je potomek Smaragd a Safíra. Rodí se s dovednostmi 1200, Kamenem mudrců a Vodou mládí. Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat. Svému majiteli nepřináší výhody. Pokud mu ale pogratuluje jiný hráč, má možnost získat diamant nebo 50 equus. Denně můžete pogratulovat pěti Topazům (kliknutím na ikonku v pravém sloupečku, vedle „Dát jablko“). Má i svůj vzhled pro hříbě

Diamant se objevil hráčům, kteří nasbírali všechny ostatní vzácné božské koně (Ametyst, Nefrit, Perla, Ruby, Safír, Smaragd, Topaz). Hráč nesmí chovat více než jednoho Diamanta. Je neprodejný a nedá se rozmnožovat. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty.

Balios každý 19. den v měsíci nabízí svému majiteli Nyktin balíček pod podmínkou, že byl připojen předchozí den. Pokud majitel koně neodchoval, dostane Nyktin balíček pouze 19. v lednu, dubnu, červenci a říjnu (pokud se přihlásí i předchozí den). Jeho dovednosti se rovněž každý den mírně zvyšují. Balios se nemůže rozmnožovat, ale lze ho prodat. Novému majiteli ale přináší Niktin balíček jednou za 3 měsíce (leden, duben, červenec, říjen). Vyskytuje se ve 4 různých zbarveních (Vesmír, Oheň, Elektřina, Sníh).

 

Croesus je Božský kůň, který namísto hnoje produkuje peníze. Každý 13. den každého měsíce získává majitel Croesus 1 pas, pokud byl ovšem den předtím přihlášen. Pokud 13. den připadne na pátek, získává Croesus svému majiteli 2 pasy. Je prodejný a nedá se rozmnožovat.

 

Každý měsíc se jeden z koní pojmenovaných Croesus Junior promění v Croesus.

Gypse je Božský kůň se zvláštní schopností proměnit se při probuzení zpět v písek. Abyste o něj mohli nadále pečovat, musíte jej obnovit. Pokaždé když je Gypse obnoven, dostává jeho chovatel písek. Tento písek lze použít pro navýšení dovedností. Gypse lze prodat a nemůže se rozmnožovat.

Sleipnir je bájný kůň boha Odina. Tento kůň má 8 nohou místo 4, což mu dává mimořádné schopnosti. Sleipnir je nesmrtelný. Může mít různé barvy srsti. Nemůže se rozmnožovat a nedosahuje žádných umístění, ale může být prodán.

 

Mist je božská klisna, která má schopnost sdílet své dovednosti. Její schopnosti se ze dne na den mění: Jednoho dne bude dobrá ve cvalu, dalšího dne bude mít dobrou výdrž... Může se reprodukovat s Snow a zplodit s ním Ocean.

Snow je Božský kůň stvořený pro soutěže. Každý Snow má své jméno napsáno barvou označující jeho specializaci:
• Modrá označuje specializaci na překážkové dostihy.
• Červená je pro koně specializující se na parkurové skákání.
• Zelená označuje klusáky.
• Purpurová je pro koně specializující se na cval.
• Bílý je expertem v drezuře.

Ocean je synem Snow a Mist. Zdědil sílu po otci a těkavost po matce. Má mimořádné dovednosti. Jeho dovednosti se každým dnem mění, takže je potenciálně dobrý ve všech směrech.

Grani je božský kůň, který povstává z popela jako fénix. Každý den, kdy není nesmrtelný, se mu zhorší zdravotní stav. Pokud přežije alespoň 30 dní od narození (nebo vzkříšení), získáte 2 diamanty a 20000 Equus za jeho odeslání do Nebe. Můžete ho znovu oživit pomocí Pandořiny skříňky, nebo obnovit jeho zdraví pomocí Černé orchideje.

Je tu 12 různých Graniů, z toho 2 klisny. Každý Grani se liší znakem na zádi. Majitel všech 12 Graniů má jednou za celou hru možnost na jejich stránce jednoho z nich přeměnit na Palomino Sleipnir, pokud prvního v měsíci bude alespoň jeden každého druhu žít.

Klisny se mohou jednou připustit s Grani a porodí Grani.

 

Saturn patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Můžete ho vzít na vyjížďku po Mléčné dráze, abyste navýšili jeho dovednosti.
Za úplňku Vám přinese 5 diamantů, pokud jste se přihlásili alespoň jednou za poslední 3 dny.

Mars patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Můžete ho vzít na vyjížďku po Supernově, abyste navýšili jeho dovednosti. Pokaždé když získá 20 dovednostních bodů, získáte 1 diamant.

Jupiter patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Vezměte ho na vyjížďku do Vírové galaxie, abyste navýšili jeho dovednosti. Pokaždé, když vyhraje 2 soutěže v jeden den, přinese Vám 1 diamant.

Merkur patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Vezměte ho na vyjížďku do černé díry, abyste navýšili jeho dovednosti. Pokaždé, když datum bude prvočíslo, přinese Vám 1 diamant, pokud jste během předchozích 3 dnů přihlásili.

Neptun patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Vezměte ho na vyjížďku kolem Pluta, abyste navýšili jeho dovednosti. Neptun Vám přinese 3 diamanty za každých 10 dnů, co jste se přihlásili.

Venuše patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Venuše je klisna, která může být Marsem připuštěna pouze jednou za život. Jejich potomkem bude Uran. Vezměte ji na vyjížďku na exoplanetu, abyste navýšili její dovednosti.
Pokud nastane nov (fáze měsíce), přinese Vám 5 diamantů, pokud jste se během předchozích 3 dnů přihlásili.

Uran patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Je potomkem Venuše a Marse. Vezměte ho na vyjížďku na Halleyovu kometu, abyste navýšili jeho dovednosti.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Moc hezké

(koňačka Sarah, 11. 3. 2013 17:56)

Máš to moc pěkný. Nechceš udělat z těch božských koní udělat avatary, které si sem pak můžeš dat. :D

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 14981
Měsíc: 227
Den: 14